rezerwacja@eurolanser.com
Napisz do nas
+48 600 357 059
Zadzwoń teraz
wersja angielska

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak zamówić przejazd?

Istnieje kilka sposobów rezerwacji miejsc: przez wiadomości sms, e-mail lub formularz zgłoszeniowy na stronie. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w zakładce: ”Zamów busa”.

2. Jaki jest limit bagażu, który można zabrać do pojazdu?

W cenę biletu wliczona jest 1 duża walizka (lub 2 małe) + 1 sztuka bagażu podręcznego. Każdy dodatkowy bagaż zabierany jest po uzgodnieniu z obsługą, za dopłatą.

3. Z jakim wyprzedzeniem trzeba dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać nawet w ostatniej chwili, dopóki dostępne są wolne miejsca.

4. Jak długo muszę czekać na potwierdzenie rezerwacji dokonanej przez sms / e-mail / za pomocą formularza?

Potwierdzenie rezerwacji sms powinno dojść w ciągu godziny od przesłania rezerwacji. W okresie dużej ilości zamówień potwierdzenie powinno dojść najpóźniej do godziny 19 tego samego dnia. Potwierdzenia wysyłamy zawsze w godzinach od 8:30-19:00. W sytuacji, w której nie otrzymasz potwierdzenia dokonania rezerwacji najpóźniej do godziny 19 tego samego dnia – wówczas należy wysłać ponownie wiadomość SMS i zadzwonić do nas, upewniając się, że wiadomość do nas dotarła. Wysyłając rezerwację po godzinie 18:30 należy się liczyć z tym, że potwierdzenie możemy otrzymać następnego dnia w godzinach porannych (najpóźniej do godz. 10).

Potwierdzenie dokonania rezerwacji wysłanej przez e-mail lub formularz zgłoszeniowy, wysyłamy w tym samym dniu, jeśli rezerwacja została wysłana do godziny 17:00. W przypadku wiadomości wysłanych  po godzinie 17:00, potwierdzenie wysyłamy najpóźniej dnia następnego do godz. 12.00. W przypadku kiedy nie otrzymasz potwierdzenia dokonania rezerwacji za pomocą SMS’a lub mail’a w godzinach opisanych powyżej, skontaktuj się z nami i poproś o sprawdzenie oraz wyślij ponownie wiadomość

5. Do kiedy i jak można odwołać rezerwację:

Nieodpłatnie rezerwację można odwołać do 24 godzin przed planowanym wyjazdem, telefonicznie lub wysyłając wiadomość sms. Jednak odwołanie rezerwacji w krótszym terminie, objęte jest opłatą.

Warunki dokonywania / rezygnacji z rezerwacji, określone są szczegółowo w Regulaminie EUROLANSER.

6. Czy busy EUROLANSER dojeżdżają pod wskazany przez Pasażera adres?

Tak. W zakładce: ”Gdzie jeździmy”, znajduje się pełna lista obsługiwanych miast. Jeśli w danym mieście nie dowozimy Pasażerów pod adres zamieszkania, w nawiasie znajduje się informacja na temat punktu zbiorczego.

7. Jak i kiedy można dokonać płatności za przejazd?

Płatności za przejazd można dokonać u kierowcy, przy wsiadaniu do pojazdu. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty przelewem, najpóźniej do 24 godzin przed planowanym wyjazdem. Płatności w późniejszym terminie można dokonać TYLKO po uzgodnieniu ów faktu z naszym biurem, do 24 godzin przed planowanym wyjazdem.

8. Czy można przewieźć zwierzę?

Tak, po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu ów faktu z biurem, oraz po dokonaniu zapłaty za przewóz pupila.

9. Czy otrzymam potwierdzenie zapłaty za przejazd?

Tak, kierowca wystawia paragon z kasy fiskalnej. Wystawiamy również faktury VAT.

10. Czy są zniżki dla dzieci / studentów / emerytów ?

Niestety nie przewidujemy zniżek wiekowych. Zniżki obejmują przejazdy grupowe oraz stałych pasażerów, podróżujących często naszymi liniami.

11. Czy dziecko może podróżować bez opieki?

Tak, wystarczy wydrukować ”Zezwolenie na przewóz osoby nieletniej” zamieszczony w zakładce: ”Pliki do pobrania”. Wypełnione zezwolenie należy przekazać kierowcy, przy wprowadzaniu nieletniego do pojazdu.