Busy Kraków-Niemcy

Jest wiele powodów, by jechać do Niemiec. Część osób jedzie tam w celach turystycznych, część w zarobkowych, jeszcze inni mają bardziej złożone powody. Niezależnie od powodu, warto rozważyć środek transportu, jakim jest przejazd busem. Zwłaszcza jeśli przejazd będzie tak bezpieczny i komfortowy, jaki my, w EuroLanser, potrafimy zapewnić. Wyjedziemy z Twojego miasta, Krakowa, prosto do Berlina i pozostałych niemieckich miast!

busy kraków niemcy
transport kraków niemcy

Gdzie możemy Cię zabrać?

Praktycznie, gdzie tylko potrzebujesz w obrębie północnych Niemiec! Sprawdź wykaz miejscowości, do których się udajemy. Jest ich naprawdę sporo! Oczywiście możemy również powieźć Cię także w okolicach tych miejscowości. Jeśli interesującego Cię miasta nie ma w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, w miarę możliwości pomożemy Ci!

Nasze busy

Oferujemy busy modeli Mercedes Vito oraz Renault Trafic, które zapewniają miejsce dla 9 osób. Modele te idealnie nadają się do komfortowego transportu osób. Nasze pojazdy przechodzą regularne przeglądy i są sprawdzane przed każdą trasą. Posiadamy wykupione ubezpieczenie we wszystkich krajach UE, w tym w Niemczech.

Po każdej trasie pojazdy są czyszczone i odświeżane od środka. Dzięki temu będziesz czuł się dobrze na całej trasie od samego Krakowa.

Jak wygląda przejazd?

W EuroLanser dbamy o oszczędność Twojego czasu. Gwarantujemy Ci, że na ustalone wcześniej miejsce dojedziesz szybko i sprawnie. Doskonale wiemy, że w transporcie osób nie chodzi o to, by wciskać mocno gaz. My swoje trasy szczegółowo planujemy, by były optymalne. Pomaga nam w tym nasze wieloletnie doświadczenie. Oszczędzamy też czas, nie zarządzając bardzo długich przerw.

Nasi kierowcy posiadają wszelkie uprawnienia i kwalifikacje umożliwiające im przewóz osób. Dbamy o ich rozwój i zapewniamy ciągłe szkolenia. Nasz personel obowiązkowo stosuje się do przepisów ruchu drogowego. Od startu w Krakowie, do samych Niemiec są nastawieni na pomoc Tobie.

Do potrzeb swoich Klientów podchodzimy indywidualnie. Chcemy zapewnić wszystkim taki sam komfort. Przewozimy dzieci, osoby starsze i osoby z niepełnosprawnościami. Nie przewozimy osób pod wpływem alkoholu.

bus kraków niemcy
busy z krakowa do niemiec

Ceny

W EuroLanser wierzymy w uczciwość i transparentność w relacji z Klientem. Dlatego ceny są przez nas jasno komunikowane i są one adekwatne do jakości świadczonych przez nas usług. Nie ma żadnych ukrytych kosztów!

Jak nas wynająć?

Naszego busa można wynająć na wiele sposobów. Możesz skontaktować się telefonicznie, mailowo bądź przez formularz na stronie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji między 8:30 a 20:30. Określ do jakiego miejsca w Niemczech potrzebujesz transportu z Krakowa – Berlin, Hamburg a może Altmarkt?

Dlaczego my?

Działamy od 2008 roku i przez ten czas zgromadziliśmy ogrom doświadczenia na temat przewozu osób. Niemcy są jednym z najczęstszych kierunków naszych busów. Z Krakowa wyjeżdżaliśmy niezliczoną ilość razy do Berlina i innych miast holenderskich.

Wyróżnia nas niezawodność naszych busów oraz bezpieczeństwo, jakie zapewniamy w trakcie całego przewozu. Przyznajemy to z dumą, ponieważ zrobiliśmy wiele by do tego doprowadzić i wciąż staramy się rozwijać.

Jak żadna inna firma transportowa cenimy sobie przejrzystość w kontakcie z Klientem.

Wybierając EuroLanser, możesz być pewien, że zagwarantujemy Ci profesjonalną obsługę, niezawodny transport oraz wygodne warunki podróży. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoje miejsce na niezapomnianą podróż z Krakowa do Niemiec!

Testimonials

4.5
4.5/5

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat.

James Oliver
4.5
4.5/5

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

Sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus.

Rosalee Melvin
4.5
4.5/5

Laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat.

Macie Naquin

Skontaktuj się z nami już dziś!

Przejdz do kontaktów w celu rezerwacji

Promocja

PODRÓŻUJ ZA DARMO JUŻ PO PIERWSZEJ PODRÓŻY Z EUROLANSER!!!

Sprawdź jakie to proste!